Kas tahaksid rohkem teada Eesti kultuurist, jagada oma mõtteid sellest, kui sarnased või erinevad on kultuurid, millega sul isiklik seos on ja kohata uusi inimesi? Kas tahksid aidata Eestist aru saada inimestel, kes on siia elama sattunud teistest kohtadest?

Liitu Eesti Rahva Muuseumi ja Rahvusvahelise Maja kultuuriprogrammiga, mis kestab 1.5 kuud ja annab võimaluse oma maailma avardada!

Osalemine on tasuta, ent tingimuseks on see, et käid kohal 80% ajast.
Lisainfo: info@internationalhouse.ee, hariduskeskus@erm.ee

Registreetreerimistähtaeg 17. oktoober 2018, registreeri siin.

Õppepäevad:

Laupäev, 20. oktoober kell 13–16
Eestimaa – mis koht see on? Räägime Eesti ajaloost ja sellest, kes siin elavad. Puudutame selliseid teemasid nagu majandus, haridus ja teadus, usk ja muutused kultuuris.

Kolmapäev, 24. oktoober kell 17.30–20.30
Eesti keel … on huvitav! Räägime keeltest üldiselt ja eesti keelest, osalejate kogemusest keele õppimisel ja uurime keelenäitust.

Laupäev, 3. november kell 13–16
Loodus – mitte ainult külm! Räägime inimeste suhetest loodusega, Eesti loodusest ja traditsioonidest ning keskkonnakaitsest.

Kolmapäev, 7. november kell 17.30–20.30
Kultuur: traditsioonilisest toidust kaasaegse kunstini. Räägime kultuuridest laiemalt ning Eesti kultuuri sümboolsetest objektidest

Laupäev, 17. november kell 13–16
Helisev Eesti: muusika ja kirjasõna

Lisaks ERMis toimuvatele seminaripäevadele on programmi osaks 5 õppekäiku (vt eesti ja vene keeles, vt. inglise keeles), milles osalemine on samuti kohustuslik 80% ulatuses.